Dubois a COVID-19 – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Dubois a COVID-19

Przedstawiamy na tej stronie najistotniejsze informacje dot. funkcjonowania I Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Dubois w Koszalinie w dobie globalnej pandemii koronawirusa SARS-CoV-2, przygotowane w oparciu o uchwalone przez Dyrektora I LO Zasady funkcjonowania I LO w Koszalinie w roku szkolnym 2021/2022.

Koniecznie zapoznaj się ze wszystkimi szczegółami zawartymi w „Zasadach funkcjonowania I LO w Koszalinie w roku szkolnym 2021/2022, które obowiązują wszystkich uczniów i pracowników, a także rodziców i osoby wykonujące prace na rzecz szkoły.

Informacje nt. funkcjonowania I LO

Na specjalnej stronie zbieramy wszystkie bieżące aktualności nt. funkcjonowania I LO w reżimie sanitarnym.

Nie wszystko jest jasne?

W przypadku chęci uzyskania dodatkowych wyjaśnień czy informacji – zachęcamy do kontaktu za pośrednictwem strony liceumdubois.pl/kontakt lub poprzez adres e-mail: . Do Państwa dyspozycji jest także szkolna infolinia telefoniczna (+48 94 342 38 29) oraz wypracowane formy kontaktu z wychowawcami klas.