Klasa dwujęzyczna - termin sprawdzianu kompetencji językowych – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Klasa dwujęzyczna – termin sprawdzianu kompetencji językowych

Sprawdzian kompetencji językowych do klasy dwujęzycznej odbędzie się  8 czerwca o godzinie 14:00.
Czas trwania testu: 60 minut
Miejsce: hala sportowa (wejście od boiska)

Na sprawdzian zapraszamy wszystkich kandydatów, którzy złożyli wymaganą w zasadach rekrutacji deklarację uczestnictwa.
Przy wejściu do sali należy okazać dokument potwierdzający tożsamość – legitymację szkolną, dowód osobisty lub paszport.

Sprawdzian zostanie przeprowadzony zgodnie z obowiązującymi przepisami sanitarnymi (patrz: Dubois a COVID-19), m.in:
– na egzamin może przyjść wyłącznie osoba zdrowa – bez objawów kompatybilnych z objawami COVID-19
– kandydaci nie powinni wnosić na teren szkoły zbędnych rzeczy, w tym telefonów komórkowych, notatek, książek
– czekając na wejście do hali sportowej, należy zachować odpowiedni odstęp oraz mieć zakryte usta i nos maseczką
– po zajęciu miejsca w sali można zdjąć maseczkę