Zmiany w "Zasadach funkcjonowania I LO w roku szkolnym 2021/2022" – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Zmiany w “Zasadach funkcjonowania I LO w roku szkolnym 2021/2022”

Od najbliższego poniedziałku, tj. 11 października  ulegają zmianie niektóre punkty w “Zasadach funkcjonowania I LO w roku szkolnym 2021/2022”. Najważniejsza z nich to rezygnacja z przydziału jednej sali lekcyjnej dla każdej klasy.  (punkt I 3).
Pozostałe zmiany w “Zasadach…”:

• “Uczniowie powinni ograniczyć przemieszczanie się w trakcie przerw do niezbędnego minimum. W przypadku zmiany sali zajmują miejsca na początku lekcji” (punkt V 3). Sale pozostają otwarte.
  • “Uczniowie spożywają posiłki przyniesione z domu lub zakupione w bufecie szkolnym.” (nowy punkt V 9)

Zarządzenie Dyrektora I LO