Językowa zerówka- pierwsze zajęcia – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Językowa zerówka- pierwsze zajęcia

Drodzy Ósmoklasiści, Kandydaci do językowej zerówki!

Zapraszamy Was na pierwsze zajęcia (spotkanie organizacyjne), podczas  których zostanie ustalony ostateczny skład grup językowych oraz termin i godzina cotygodniowych zajęć. Na zajęcia zapraszamy Was  6 września (wtorek) o godz. 17:00
j.niemiecki- sala nr 18

j.francuski – sala nr 20 
Na pierwsze zajęcia zapraszamy uczennice i uczniów, którzy złożyli deklaracje uczestnictwa w zajęciach. Zapraszamy także rodziców tych kandydatek i kandydatów, którzy nie uczestniczyli w spotkaniu, które odbyło się w czerwcu.

Do zobaczenia!

Joanna Sosnowska

Serwis www.liceumdubois.pl wykorzystuje tzw. pliki "cookies". Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.