Obchody Dni Ersamusa+ w Dubois – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Obchody Dni Ersamusa+ w Dubois

18 października w naszej szkole odbył się quiz zorganizowany w ramach obchodów Dni Erasmusa+.
W quizie wzięli udział nauczyciele i uczniowie, ale też mieliśmy przyjemność gościć pana Rafała Rosińskiego, Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Cyfryzacji (ulg nie było, pan wiceminister, aby zdobyć upominek, też musiał poprawnie odpowiedzieć na pytanie quizowe).
Zadaniem uczestników było odpowiedzenie na pytanie związane z jednym z naszych dotychczasowych krajów partnerskich. Prawidłowo odpowiadających nagradzano drobnymi upominkami, a na tych, którym się nie udało, czekały lekko kaloryczne nagrody pocieszenia.
Mamy nadzieję, że wszyscy dobrze się bawili i dziękujemy bardzo Rodzicom klasy IIIB za pomoc w przygotowaniu quizowych upominków.