Uroczysty Dzień Edukacji Narodowej – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Uroczysty Dzień Edukacji Narodowej

14 października to szczególny dzień w kalendarzu– Dzień Edukacji Narodowej – i z tej okazji życzymy wszystkim, którzy wkładają serce w kształcenie młodych ludzi, aby ich trud był doceniany i nagradzany. Niech każdy dzień przynosi nowe inspiracje, wyzwania i sukcesy. Dziękujemy za Waszą pracę, pasję i poświęcenie, które budują lepszą przyszłość dla nas wszystkich 💝.
Tego samego życzymy naszym Nauczycielom 💖, którzy w I LO świętowali już w piątek – tradycyjnie były życzenia, kwiatki i czekoladki, a następnie szkolna uroczystość, w organizacji której wzięli udział uczniowie z kl. IVF, IVA IIB i IIIE, okraszona kawą i ciastami (których część ufundowali rodzice uczniów kl. IIC) oraz koncertem w wykonaniu naszych utalentowanych uczniów: Antoniego Janusa, Michaliny Radiun, Gabrieli Maluszyckiej, Zuzanny Sienkiewicz i Mateusza Nagórki.
W imieniu nauczycieli I LO z całego serca ❣️ dziękujemy wszystkim Uczniom za ciepłe życzenia, miłe słowa i piękne gesty, którymi obdarowaliście ich w Dniu Edukacji Narodowej 🙂.
Pan Dyrektor wyróżnił nagrodami za osiągnięcia w  całorocznej pracy następujących nauczycieli: p. wicedyrektor Iwonę Mielczarek, p. Zygmunta Cupryna, p. Bożenę Gajdzicę, p. Agatę Łobodziec, p. Paulę Muchę, p. Małgorzatę Bednarską, p. Agnieszkę Naszydłowską, p. Agnieszkę Świdroń – Lampkowską,  p. Natalię Jankowską, p. Janinę Jasińską, p. Agnieszkę Mielcarek, p. Annę Muchowską, p. Agatę Sitek, p. Juliannę Wawrzyniak, p. Ewę Wołkowską, p. Beatę Dziekiewicz.
Nagrody Prezydenta Miasta Koszalina otrzymały panie: Iwona Tworek, Joanna Brożyna – Stępniak, Marta Dembińska, Urszula Borucińska, natomiast Nagrodę Kuratora Oświaty otrzymała pani wicedyrektor Katarzyna Sapieja.
Wszystkim serdecznie gratulujemy.