Zmiana zasad funkcjonowania I LO - od 28 marca – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Zmiana zasad funkcjonowania I LO – od 28 marca

Drodzy Uczniowie,
Szanowni Państwo Rodzice i Opiekunowie,

zgodnie z zapowiedzią (i w rezultacie likwidacji przez rząd ograniczeń związanych z COVID-em) zmieniamy „Zasady funkcjonowania I LO w roku szkolnym 2021/2022”.

Główne zmiany to:

• zniesienie obowiązku noszenia maseczek i dezynfekcji rąk (oczywiście – można nosić maseczki, można też dezynfekować dłonie, zachęcamy do tego),
  • uruchomienie szatni (klasy korzystają z własnych boksów),
  • ustalenie 2 wejść do szkoły (p. V 1.: „Do budynku można wchodzić wejściem głównym (klasy III) oraz wejściem od boiska przy parkingu dla rowerów (klasy I i II). Opuszczanie szkoły, wyłącznie po skończonych lekcjach, odbywa się dwoma wejściami”.

Zachęcam do zapoznania się z pełnym tekstem nowych „Zasad” (załączniku), które obowiązują od poniedziałku, 28 marca.

Miejmy nadzieję, że będzie nam się łatwiej (i zdrowo) spędzało czas w szkole.

Rafał Janus