Rekrutacja do „Zerówki językowej” – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Rekrutacja do „Zerówki językowej”

Uczniowie klas VII (od września VIII) szkoły podstawowej!
Zapraszamy Was do wzięcia udziału w zajęciach „językowej zerówki”

Formuła, którą proponujemy, zakłada intensywny program nauki języka obcego – francuskiego lub niemieckiego (do wyboru) w systemie zajęć pozalekcyjnych realizowanych w I LO. Wzorem lat ubiegłych, uczestnictwo w zajęciach da Wam niepowtarzalną szansę opanowania języka obcego na poziomie zaawansowanym, także dzięki możliwości kontynuacji nauki w grupie ponad oddziałowej w I LO. Proponowany przez nas pięcioletni kurs umożliwia uzyskanie certyfikatu DSD II lub DELF.

Szczegółowe informacje zawarte są na stronie: www.liceumdubois.pl/wspolpraca-zagraniczna.

Zainteresowane osoby powinny wypełnić kartę zgłoszenia, którą należy dostarczyć do sekretariatu do 8 czerwca 2022 r.

Uczniowie, którzy pomyślnie przejdą postępowanie kwalifikacyjne, zostaną poinformowani o szczegółach programu podczas spotkania informacyjnego, które odbędzie się w ostatnim tygodniu roku szkolnego.

O terminie spotkania poinformujemy po zakończeniu procesu rekrutacji.