Relacja z kolejnego etapu projektu Erasmus+ – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Relacja z kolejnego etapu projektu Erasmus+

Zaledwie kilka dni temu nasi uczniowie i nauczyciele wrócili do Polski po wielogodzinnej podróży z greckiego Volos.

Zmęczenie i różnica temperatur dawały o sobie mocno znać, jednak jeszcze wiele godzin później rozmawialiśmy i myśleliśmy o tym wszystkim, co wydarzyło się w tamtym tygodniu.

A działo się bardzo wiele. W czasie trwania kolejnej odsłony projektu ,,Cztery pory roku na niebie’’ w ramach programu Erasmus+ mieliśmy okazję przebywać w bardzo licznym, międzynarodowym gronie, poszerzać swoją wiedzę o astronomii i miejscu Ziemi we Wszechświecie, próbować tradycyjnego greckiego jedzenia, a także zwiedzać pobliskie miasta i zabytki, których część znaliśmy tylko z opowieści wcześniej poznanych koleżanek i kolegów oraz ze zdjęć. Cały tydzień minął w mgnieniu oka i nadszedł najtrudniejszy czas pakowania walizek i podróży do domów. Żegnani przez nowych znajomych obiecaliśmy utrzymywać ze sobą kontakt

Serwis www.liceumdubois.pl wykorzystuje tzw. pliki "cookies". Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.