Dubois z wizytą w Czechach – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Dubois z wizytą w Czechach

Kolejna grupa uczniów i nauczycieli z naszej szkoły wzięła udział w wymianie w ramach projektu „Cztery pory roku na niebie” (program Erasmus+).

Tym razem pojechaliśmy do Pardubic w Czechach. Tydzień (od 2 do 8 lutego) spędzony w Pardubicach wypełniony był zajęciami związanymi z astronomią oraz zdobywaniem nowych przyjaciół i spotkaniami ze starymi, którzy wcześniej byli w naszej szkole. Mieliśmy również okazję zwiedzić Pragę i Brno, sprawdzić nasze umiejętności strzeleckie, doskonalić znajomość języka angielskiego oraz spróbować czeskich knedliczków i innych potraw. Pomimo niezbyt udanej pogody wyjazd był dla nas ciekawym i na pewno niezapomnianym doświadczeniem.

Serwis www.liceumdubois.pl wykorzystuje tzw. pliki "cookies". Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.