Pan Leszek przechodzi na emeryturę – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Pan Leszek przechodzi na emeryturę

Najbliżsi współpracownicy podziękowali Panu Leszkowi Kacprzakowi za wieloletnią współpracę.

Ze względu na ograniczenia związane z epidemią uroczystość odbyła się w wąskim gronie, ale te kilka obecnych osób przekazało Panu Leszkowi podziękowania od całego środowiska – za wieloletnią pracę i sympatię, jaką darzył on zawsze wszystkich, zarówno nauczycieli, pracowników, jak i całe pokolenia uczniów naszej Szkoły.
Pan Leszek Kacprzak związany był z I LO przez ostatnie 22 lata, wszyscy znamy Go z uśmiechu, życzliwości i otwartości. Bardzo Go lubiliśmy, lubimy i lubić będziemy. To, jacy jesteśmy jako środowisko, w dużym stopniu jest zasługą takich ludzi jak Pan Leszek: oddanych sprawie, sumiennych, zaangażowanych w budowanie dobrej atmosfery.
Panie Leszku, mamy nadzieję, że będzie nas Pan często odwiedzał!

Serwis www.liceumdubois.pl wykorzystuje tzw. pliki "cookies". Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.