Uczniowie Dubois wyróżnieni Nagrodami Prezydenta Koszalina – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Uczniowie Dubois wyróżnieni Nagrodami Prezydenta Koszalina

Najlepsi uczniowie koszalińskich szkół otrzymali wczoraj z rąk prezydenta Piotra Jedlińskiego nagrody za wyniki w nauce osiągnięte w roku szkolnym 2020/2021.

Wśród nagrodzonych znalazło się 13 uczniów z naszej szkoły:

• nagrody I stopnia otrzymali: Borys Pieńkowski, Helena Pyżanowska, Antoni Strugała, Piotr Więckowski oraz Ewa Żebryk;
  • nagrodami II stopnia uhonorowano Mateusza Danilewicza, Julię Iskrzycką, Michalinę Jaśkiewicz, Miłosza Markiewicza, Oliwię Mąkę, Jakuba Raczyńskiego, Adama Słońca oraz Bartosza Tatysa.

Gratulacje i dyplomy otrzymali również opiekunowie nagrodzonych uczniów: Anna Gromadzka, Zbigniew Mieszczak, Agnieszka Naszydłowska, Paweł Rudecki, Tomasz Sołtysiak, Tomasz Stępniak, Zofia Trzonkowska, Iwona Tworek oraz Małgorzata Wrońska -Stawska.

Serdecznie gratulujemy naszym zdolnym Uczniom i ich Opiekunom! Życzymy sukcesów w przyszłym roku szkolnym.