WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO „ASTROKRAJOBRAZ” – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO „ASTROKRAJOBRAZ”

Z przyjemnością informujemy,  że konkurs fotograficzny „Astrokrajobraz”, zorganizowanego przez I LO w ramach projektu “Cztery pory roku na niebie”(program Erasmus+) został rozstrzygnięty. Komisja Konkursowa dokonała wnikliwej analizy nadesłanych prac i przyznała następujące miejsca:

1 miejsce – Hanna Kwarciak ze Szkoły Podstawowej im. J. Kochanowskiego w Brzeźnicy („Księżyc przeglądający się w lustrze wody”)

2 miejsce – Julia Skrzeczkowska ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Pyskowicach („Noc pod gwiazdami”)

3 miejsce – Wojciech Arendarski ze Szkoły Podstawowej nr 42 im. M. Kopernika w Zabrzu („Symetria”)

Serdecznie gratulujemy Zwycięzcom, a wszystkim Uczestnikom dziękujemy bardzo za udział w Konkursie. Nagrodzone zdjęcia można obejrzeć na naszej stronie na Fb – https://www.facebook.com/duboiskoszalin.

Serwis www.liceumdubois.pl wykorzystuje tzw. pliki "cookies". Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.