Ogłoszenie o otwarciu rekrutacji! – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Ogłoszenie o otwarciu rekrutacji!

Uwaga!
Ogłaszamy nabór do przedsięwzięcia: «Dziedzictwo społecznokulturowe wczoraj i dziś».
Jeśli masz ochotę odkryć dziedzictwo kulturowe Palermo i bogactwo Włoch, pracować w międzynarodowej grupie, rozwijać swoje umiejętności informacyjno-komunikacyjne, zapraszamy do wzięcia udziału w programie Erasmus+.
Regulamin, szczegółowe informacje oraz kartę zgłoszenia do wypełnienia znajdziesz na stronie szkoły w zakładce: Współpraca zagraniczna/Projekty unijne/Akredytacja.

Zainteresowani tematyką dziedzictwa społeczno-kulturowego Włoch mogą się zgłaszać do Pani Wicedyrektor, Katarzyny Sapiei (gabinet 31), lub do prof. Pauli Muchy i Agaty Łobodziec.

Termin składania podań do 15.09.