Wzięliśmy udział w XXII. Festiwalu Nauki na Politechnice – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Wzięliśmy udział w XXII. Festiwalu Nauki na Politechnice

W dniu 28 września  klasy IV D i IV E pod opieką pań profesor Agnieszki Naszydłowskiej i Marty Dembińskiej uczestniczyły w wykładzie w ramach XXII Festiwalu Nauki na Politechnice Koszalińskiej.
Uczniowie z zainteresowaniem wysłuchali wykładu “Biogazownia jako źródło i magazyn energii”,  który poprowadził dr inż. Robert Bujaczek.
Wiedzę uzyskaną podczas spotkania z pewnością uczniowie wykorzystają na zajęciach z podstaw biotechnologii w szkole. /opr. Marta Dembińska/