105.rocznica odzyskania niepodległości w interpretacji przedszkolaków – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

105.rocznica odzyskania niepodległości w interpretacji przedszkolaków

Na zaproszenie zaprzyjaźnionego z I LO  Przedszkola nr 21 w Koszalinie dyrektor Paweł Rudecki wraz z panią Małgorzatą Bednarską – nauczycielką bibliotekarką wzięli udział z okazji 105. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę w uroczystym montażu słowno – muzycznym w  wykonaniu pięcio – i sześciolatków.  Dzieci zaprezentowały się w cudownym tańcu z szarfami, wstążkami i pomponami. Mali artyści recytowali również wiersze o tematyce narodowej i  śpiewali bardzo trudne piosenki patriotyczne. Uroczystym występom towarzyszyły eleganckie stroje wykonawców.  Dzieci z Przedszkola  nr 21 w Koszalinie dumnie reprezentowały swój kraj – Polskę i zachowały się w tym dniu jak prawdziwi mali patrioci.  Byliśmy pod ogromnym wrażeniem: zapamiętanie przez dzieci długich tekstów, choreografia, ruch sceniczny dopracowany w najmniejszych detalach wywołał w nas i wzruszenie, i radość. Dyrektor Paweł Rudecki podziękował dzieciom za zaproszenie i obdarował ich prezentem od starszych kolegów – licealistów I LO.  Dziękujemy dyrektor Przedszkola nr 21 w Koszalinie Pani Hannie Mural oraz Wychowawczyniom i wszystkim Pracownikom przedszkola, że mogliśmy wziąć udział w tak wspaniałej patriotycznej uczcie.

Serwis www.liceumdubois.pl wykorzystuje tzw. pliki "cookies". Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.