Dubois uczestniczyło w Międzynarodowych Warsztatach na Wydziale Elektroniki i Informatyki PK – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Dubois uczestniczyło w Międzynarodowych Warsztatach na Wydziale Elektroniki i Informatyki PK

10 czerwca 2024 klasa 1A wraz z wychowawcą prof. Anną Bartosik brała udział w oficjalnym otwarciu Międzynarodowych Warsztatów na Wydziale Elektroniki i Informatyki Politechniki Koszalińskiej. Uczniowie mieli okazję posłuchać 👂 m.in. wykładu  prof. Shabana Buzy na temat: „The role of laboratories as teaching and learning factors in mechatronics secondary schools”. Całość wydarzenia odbywała się w języku angielskim , co było okazją dla młodzieży do zapoznania się ze specjalistycznym słownictwem w tym języku.

Serwis www.liceumdubois.pl wykorzystuje tzw. pliki "cookies". Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.