II Turniej Gier Planszowych i Brydża Sportowego za nami. – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

II Turniej Gier Planszowych i Brydża Sportowego za nami.

Szkolne popołudnie z grami planszowymi, karcianymi i muzyką, które odbyło się w środę 8 listopada 2023 r. po lekcjach, wypadło pomyślnie. Organizatorzy – „Ruch Balona”, czyli niezależne zrzeszenie uczniów I LO na czele z prezesem Ruchu Pawłem Grudzińskim z klasy 4a, urządzający na co dzień we współpracy z nauczycielami ciekawe i rozwijające wydarzenia szkolne, przynieśli na spotkanie własne planszówki. Przygotowali też muzyczną składankę, w oparciu o propozycje uczestników. Oprócz tego pojawiła się jedna gra, którą udostępniła Biblioteka Szkolna – starochińskie „Go”. Opiekunem w czasie trwania atrakcji był pan profesor Zygmunt Cupryn, nauczyciel EDB. Uczył on też uczestników gry w brydża sportowego. Wszyscy byli zachwyceni tym przedsięwzięciem. Przybyła na nie grupa  kilkunastu osób. Bawiliśmy się  i integrowali w przyjaznej, luźnej i radosnej atmosferze. Wszyscy wyszli z sali z uśmiechami na twarzach. Dziękujemy serdecznie panu dyrektorowi Pawłowi Rudeckiemu za udostępnienie miejsca rozgrywek, wicedyrektor Katarzynie Sapiei za zgodę na organizację popołudnia, panu profesorowi Zygmuntowi Cuprynowi za opiekę nad uczniami, obsłudze szkoły za wyrozumiałość w obliczu konieczności przepuszczenia uczniów przez często wymyte już po lekcjach podłogi 🙂

W imieniu organizatorów wydarzenia Paweł Grudziński z klasy 4A

Serwis www.liceumdubois.pl wykorzystuje tzw. pliki "cookies". Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.