Codzienny biblioteczny parasol ratunkowy – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Codzienny biblioteczny parasol ratunkowy

Drodzy uczniowie, w tym tygodniu podajemy dwa kolejne adresy. Znajdziecie tam różnorodne propozycje, które mamy nadzieję pomogą Wam oderwać się od naszej obecnej niełatwej rzeczywistości.

Są to:

Unia literacka

W ramach Unii Literackiej codziennie odbywa się spotkanie ze sławnym pisarzem lub pisarką. Spotkania odbywają się online na Facebooku o godz. 18.00. Serdecznie polecamy udział w tych spotkaniach. Jest to niecodzienna okazja spędzenia czasu wśród osób zainteresowanych literaturą. Więcej na ten temat dowiecie się na: facebook.com/unia.literacka

Codzienny Biblioteczny Parasol Ratunkowy

Przypominamy, że Koszalińska Biblioteka Publiczna rozpoczęła akcję:

Codzienny Biblioteczny Parasol Ratunkowy

Biblioteczny Odział Ratownictwa Izolacyjnego codziennie będzie aktualizował bazę ciekawych zabaw, filmów, wirtualnych spotkań i innego dobrodziejstwa on-linowego, które pomoże Wam się nie nudzić . Biblioteka zaprasza na: głośne czytanie i spotkania z gwiazdami, zabawy kreatywne. Podpowiada też gdzie znaleźć książki i lektury on-line, zaprosi Was do wirtualnych teatrów, muzeów i na koncerty.

Co tydzień znajdziecie program wszystkich wydarzeń proponowanych przez bibliotekę wraz z linkami umożliwiającymi bezpośredni udział.

Serwis www.liceumdubois.pl wykorzystuje tzw. pliki "cookies". Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.