Przepisujemy Tolkiena ! – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Przepisujemy Tolkiena !

Drodzy Uczniowie,

Biblioteka I Liceum Ogólnokształcącego im. St. Dubois w Koszalinie  przystąpiła do ogólnopolskiej akcji!!!

Z okazji 130.rocznicy urodzin J.R. Tolkiena przepisujemy jedną z jego powieści.  Od nas zależy, czym będziemy pisali oraz jakim krojem (np. własnym charakterem pisma). Ważne, aby był zachowany format A4 z marginesem bocznym 3 cm, aby później złożyć teksty w jedną książkę. Mamy do przepisania 3 strony maszynopisu A4. Każdy fragment można podzielić na mniejsze i włączyć do akcji nasze rodziny, przyjaciół , sąsiadów….

Pochwal się swoją kaligrafią!

Weź udział w prestiżowej akcji.

Zgłoszenia w bibliotece szkolnej.

Termin realizacji: do 30 listopada 2021 r.

Inicjatorem ogólnopolskiej akcji jest Biblioteka Publiczna w dzielnicy Wawer m. st. Warszawy.

Serwis www.liceumdubois.pl wykorzystuje tzw. pliki "cookies". Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.