Zakończyliśmy udział w akcji "Przepisujemy Hobbita" – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Zakończyliśmy udział w akcji “Przepisujemy Hobbita”

Miło nam poinformować, że sfinalizowaliśmy swój udział w ogólnopolskiej akcji z okazji dwusetnej rocznicy urodzin J>R.R. Tolkiena “Przepisujemy Hobbita”.

Zadanie polegało na ręcznym przepisaniu przydzielonego przez organizatorów fragmentu. Dla naszej szkoły była to 12. strona “Hobbita”.

Troje uczestników zakwalifikowało się, prace zostały wysłane do Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 26 w Wawrze:

Ania Zarzycka z klasy 3a4,

Kacper Data z klasy 2e

prof. Paweł Rudecki.

Jesteśmy zachwycani oryginalną i precyzyjną kaligrafią prac. Nie było to z pewnością łatwe zadanie, wymagało ogromnego skupienia i precyzji, tym bardziej doceniamy Wasz wkład.

Panie z biblioteki 😉

PS. Więcej zdjęć na FB szkoły