Darmowe książki dla dzieci w języku ukraińskim – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Darmowe książki dla dzieci w języku ukraińskim

Kochani Licealiści,

po wielu poszukiwaniach znalazłam udostępnione przez stronę Lustro Biblioteki pięknie ilustrowane książki dla dzieci w języku ukraińskim. E-booki można pobrać całkowicie za darmo.

Pełne treści książek są udostępniane dzięki Stowarzyszeniu Osvitoria, które pomogą zmieniać i rozwijać edukację na Ukrainie. Książki są dostępne dzięki porozumieniu z ukraińskimi wydawcami.

Jeśli masz kontakt z dziećmi z Ukrainy, zaproponuj wspólne czytanie książeczek. Sprawisz z pewnością ogromną radość,
a sam może nauczysz się posługiwać kolejnym obcym językiem. W kolekcji udostępnionych książek znalazły się także dwujęzyczne: ukraińsko-angielskie.

Link do książek:

70 darmowych książek dla dzieci w języku ukraińskim do pobrania

Wszystkie zdjęcia pochodzą ze strony Stowarzyszenia Osvitoria.

Stań na wysokości zadania, uprzyjemnij naszym małym sąsiadom trudne czas i chwile, w których się znalazły.

Jeśli uda Ci się wykorzystać choć jedną propozycję czytelniczą, zrób zdjęcia i podziel się swoim działaniem ze szkolną biblioteką.  ZAPRASZAMY.