Konferencja Towarzystwa Szkół Twórczych i Stowarzyszenia Szkół Aktywnych

Nasza szkoła była w tym roku organizatorem Ogólnopolskiej Konferencji Towarzystwa Szkół Twórczych i Stowarzyszenia Szkół Aktywnych

W dniach 8-10 grudnia uczestnicy konferencji, reprezentujący szkoły z całego kraju zrzeszone w obu stowarzyszeniach, debatowali nad działalnością TSA i SSA na walnym zgromadzeniu, wzięli udział w szkoleniu pt. "Pokolenie «Z» w liceum" poprowadzonym przez p. wicedyrektor Joannę Sosnowską. Uczestniczyli też w zajęciach przygotowanych  przez uczniów i nauczycieli naszej szkoły, m.in. obejrzeli spektakl „Serenada” szkolnej grupy teatralnej pod opieką p. Tomasza Stępniaka, zapoznali się z metodami projektowania w technice decoupage na zajęciach p. Grażyny Kordos-Parczewskiej, obserwowali pracę młodzieży na zajęciach chemicznych  przeprowadzonych przez p. D. Miotk i p. Wiolettę Wardyn. Mieli też czas na rozrywkę- zwiedzali Koszalin, odwiedzili aquapark, przeglądali szkolna gazetę „Tytuł”, a na zakończenie wspólnie świętowali Wigilię.

Zmiany w planie na czwartek 26.04.2018r.

Kl I d grupa prof. Bartosiak na 2 lekcji ma okienko
Kl II f grupa prof. Mielczarek na 2 lekcji ma okienko