Humanistki z Dubois najlepsze z najlepszych

Ola Bujalska z klasy II g została laureatką, a Katarzyna Gajos, Agata Sinkiewicz (II g) i Marta Matusiak z I f- finalistkami XLVII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego.

Dziewczyny z Dubois znalazły się w gronie 183 najlepszych uczestników olimpiady, a Ola okazała się bezkonkurencyjna w okręgu zachodniopomorskim i osiągnęła 10 wynik w kraju. Naszym humanistkom oraz ich opiekunowi, p. Tomaszowi Stępniakowi, serdecznie gratulujemy! A Oli życzymy kolejnego sukcesu, tym razem na olimpiadzie filozoficznej już po świętach!

Terminy egzaminów poprawkowych

27.08. 2018, godz. 9.00  - matematyka, język polski, język angielski, język francuski
28.08.2018, godz. 9.00 - język polski i  język angielski (dla uczniów klasy III, którzy zdają egzamin z matematyki 27 sierpnia), historia

Szczegółowy harmonogram egzaminów jest dosępny w sekretariacie.

Słonecznych i radosnych wakacji