Strona główna

Lista uczestników konkursów przedmiotowych zakwalifikowanych do II Etapu Rejonowego dla Gimnazjalistów

1.Matematyka

Balcerzak Wiktoria Elżbieta

Bączkowski Maksymilian

Bedus Wiktoria

Bielska Aleksandra Weronika

Bruzda Mateusz Patryk

Budnik Daniel

Butrynowski Piotr

Dullek Natalia Agata

Jaroszewski Patryk Wiktor

Kobus Krzysztof Karol

Kosowski Paweł Jerzy

Lebiedowicz Antoni Józef

Łądkowski Piotr Krzysztof

Mazur Zuzanna

Mokrzycki Michał

Mroczkowski Rafał Artur

Myszko Artur

Pasieka Hanna Ewa

Piaskowski Mateusz

Prendecki Filip

Serowski Dominik

Siwakowski Krzysztof Stanisław

Słomowicz Wojciech Kacper

Sontowski Bartosz

Suska Aleksandra Wioletta

Szott Wojciech Tomasz

Tuziemska Oliwia

Warzyńska Hanna

Żukowska Natalia

 

2.Fizyka

Banasiak Dominik

Budnik Daniel

Cieślak Kacper

Drozdowski Dawid Patryk

Glaner Wiktor

Jaroszak Oliwia

Jaroszewski Patryk Wiktor

Jurgo-Duczmal Weronika

Juszczak Dominik

Kierkosz Paweł

Kosowski Paweł Jerzy

Kowalewski Kosma

Krężołek Rafał

Lisowski Mateusz

Lorens Jan Kazimierz

Łądkowski Piotr Krzysztof

Mokrzycki Michał

Mularczyk Kamil

Serowski Dominik

Wasyluk Adrianna

Wojtala Krzysztof Henryk

 

3.Chemia

Chamera Krystian

Chliszcz Sara

Cieślak Kacper

Dominikowska Roksana

Grabowiecka Kaja Ilona

Grzywacz Dominik

Hryniewicz Aleksandra

Jaroszewski Patryk Wiktor

Jurgo-Duczmal Weronika Helena

Kielar Zofia Marta

Kinowska Ewelina

Krupa Kamil Krzysztof

Lisowski Mateusz

Lorens Jan Kazimierz

Łądkowski Piotr Krzysztof

Mokrzycki Michał

Myszko Artur

Składowski Piotr

Sztucki Mieszko

Warzyńska Hanna

Wolny Julia

Wrońska Julia Zofia

Wróbel Bartosz

Żukowska Natalia

 

4.Historia

Adamczyk Kacper

Banasiak Adrianna

Bielska Aleksandra

Błahut Daria

Boguski Jakub

Chodalski Michał

Chojnacka Natalia Joanna

Cieślak Kacper

Ciężki Szymon

Czajka Nikola

Fit Adrian

Jaroszewski Patryk Wiktor

Juszczak Dominik

Kośla Aleksandra Monika

Kot Julia Katarzyna

Kowalczyk Oliwia

Kuderko Łukasz

Kujaszewski Bartłomiej Igor

Michalski Piotr

Mikołajczak Stanisław Józef

Nowak Piotr Aleksander

Pikulik Eryk

Radzimski Marcel

Sibińska Sara

Słoniec Adam

Szulc Szymon Dawid

Turlejski Przemysław

Więckowski Piotr

Włodarczyk Weronika

Wojtala Krzysztof Henryk

Wójcik Igor Bartosz

Zadrożny Jan

 

5.Biologia

Bedus Wiktoria

Błahut Daria

Cencelewicz Paweł

Chamera Krystian

Fudala Martyna

Gawrońska Weronika

Grabowiecka Kaja Ilona

Hełminiak Magdalena

Honczar Ewelinba

Januszkiewicz Tatiana Julia

Kielar Zofia Marta

Kinowska Ewelina

Klinkosz Wiktoria

Krężołek Rafał

Kuźbicka Aleksandra Brygida

Lisowski Mateusz

Maliszewski Aleksander

Mikołajczak Zofia Maria

Pasieka Hanna Ewa

Petrulis Witold Jerzy

Pitak Mikołaj Tadeusz

Preckajło Sandra

Rajewski Igor

Serowski Dominik

Stryjewska Adrianna Monika

Studzińska Wiktoria

Tomczak Julia Agnieszka

Wojtala Krzysztof Henryk

Wolny Julia

 

 

 

 

Ogłoszenia

Zajęcia Koła Młodych Talentów

W dniach 14-16 listopada zajęcia Koła Młodych Talentów z p. Pawłem Rudeckim nie odbędą się.


Złota Szkoła 2017

Social Media

I love Dubois

 

Wyniki maturalne 2017

 

Kalendarz szkolny

Zmiany w planie

Zmiany w planie na czwartek 8.11.2018r.


Kl II a grupa prof. Grabowskiej na 4 lekcji ma okienko
Kl III b grupa prof. Grabowskiej na 5 lekcji ma okienko
Kl I b grupa prof. Grabowskiej na 6 lekcji ma okienko
Kl I c grupa prof. Grabowskiej po 6 lekcji idzie do domu

UWAGA

Klasy mające okienka idą do bufetu lub czytelni.

Nauczyciele nieobecni: A.Grabowska

Poniżej wymienione klasy o godz. 8.55 pod opieką nauczycieli wychodzą do teatru na spektakl „Wyzwolenie”

1 A - prof. J.Brożyna-Stępniak
1 B - prof. G.Cholewicz
1 D - prof. I.Mielczarek
1 F - prof. R.Witkowska
2 C - prof. T.Sołtysiak
2 D - prof. J.Pulkowska
2 E - prof. D.Miotk
2 F - prof. A.Naszydłowska
3 A - prof. Z.Pietrzak
3 B - prof. T.Stępniak
3 E - prof. B.Gajdzica
3 F - prof. G.Kordos-Parczewska

Logowanie