I LO Złotą Szkołą 2019!

Z radością informujemy, że I LO otrzymało po raz kolejny tytuł ZŁOTEJ SZKOŁY w rankingu Perspektyw 2019, plasując się w pierwszej setce liceów polskich! Zajęliśmy 88. miejsce w Polsce w rankingu liceów – dzięki wysokim wynikom matury 2018 roku (102. miejsce w krajowym rankingu maturalnym) oraz sukcesom olimpijskim naszych uczniów (51. pozycja w rankingu olimpijskim). Daje to nam najwyższy wynik w Koszalinie i byłym województwie koszalińskim oraz czwarte miejsce w rankingu województwa zachodniopomorskiego.

Cieszymy się z sukcesu i gratulujemy wszystkim, którzy się do niego przyczynili: naszym wspaniałym Uczniom, Absolwentom i Nauczycielom.

Uwaga uczestnicy zajęć Koła Młodych Talentów!

Zajęcia Koła Młodych Talentów z biologii w poniedziałek (21 stycznia) są odwołane. Zajęcia Koła Młodych talentów z języka polskiego w poniedziałek i w środę (21 i 23 stycznia) są odwołane.

Zmiany w planie na wtorek 22.01.2019r.

Kl I e na 2 lekcji ma wychowanie do życia w rodzinie
Kl I d na 4 lekcji ma wychowanie do życia w rodzinie