Strona główna

Laureaci XVII Konkursu Języka Polskiego o Puchar Dyrektora I LO

Poniżej publikujemy listy Laureatów Konkursu Języka Polskiego o Puchar Dyrektora I LO. Uroczyste wręczenie dyplomów oraz samego pucharu odbędzie się 17 kwietnia po godz. 17:00  podczas Dnia Otwartego w Dubois, na który serdecznie zapraszamy!

LAUREACI- GIMNAZJA:

  1. Bedus Wiktoria
  2. Bielska Aleksandra
  3. Borowska Natalia
  4. Bryła Aleksandra
  5. Burzak Oktawia
  6. Choroszewska Alicja
  7. Ciężki Szymon
  8. Danielik Julia
  9. Domańska Marta
  10. Dullek Natalia
  11. Długopolski Kacper
  12. Gontar Natalia
  13. Grabowiecka Kaja
  14. Hońko Agnieszka
  15. Jabłońska Oliwia
  16. Jaruga Mateusz
  17. Kiełbasa Wiktoria
  18. Kłus-Szczeblewska Amelia
  19. Kołaczek Michał
  20. Krymowska Natalia
  21. Kucharska Maja
  22. Kunat Aleksander
  23. Kut Joanna
  24. Lenkiewicz Justyna
  25. Lewicka Agata
  26. Litwin Julia
  27. Lubczyńska Iga
  28. Maziopa Oliwia
  29. Mikołajczyk Urszula
  30. Michalski Piotr
  31. Muryn Paweł
  32. Musioł Karina
  33. Nowakowska Julia
  34. Niziołek Emilia
  35. Pasieka Hanna
  36. Płatosz Ewa
  37. Podsiadło Oliwia
  38. Skuza Filip
  39. Soszyńska Julia
  40. Stawiszyńska Katarzyna
  41. Szadzińska Natalia
  42. Szantyr Aleksandra
  43. Włodarczyk Agnieszka
  44. Zalech Julia
  45. Ząbek Dawid
  46. Żukowicz Amelia

LAUREACI- SZKOŁY PODSTAWOWE:

  1. Bartkiewicz Alicja
  2. Bednarek Marta
  3. Bernacki Michał
  4. Bielecka Zuzanna
  5. Błaszczyk Natalia
  6. Bobryk Klaudia
  7. Bochno Amelia
  8. Czerwińska Weronika
  9. Dajczak Wiktoria
  10. Dziewiątkowska Maja
  11. Etenkowska Klaudia
  12. Filowiat Julia
  13. Furgał Aleksandra
  14. Gaborska Karolina
  15. Głowala Aleksandra
  16. Gołąb Karina
  17. Grabarczyk Anna
  18. Grosiak Gabriela
  19. Harasymowicz Oliwia
  20. Hormański Daniel
  21. Jankowska Iga
  22. Janus Franciszek
  23. Jurkiewicz Jakub
  24. Kalbarczyk Julia
  25. Kanigowska Martyna
  26. Karaczewska Aleksandra
  27. Kwapisz Paulina
  28. Kwiatkowska Weronika
  29. Ledochowicz Amelia
  30. Marciszonek Iga
  31. Marczak Natalia
  32. Markiewicz Miłosz
  33. Mazurek Oliwia
  34. Mąka Oliwia
  35. Michałkowicz Anna
  36. Niemczuk Paulina
  37. Pawłowska Dominika
  38. Pieńkowski Borys
  39. Pietraś Magdalena
  40. Placek Hanna
  41. Podlas Karolina
  42. Prokop Anna
  43. Prokop Weronika
  44. Pusz Patrycja
  45. Rokicka Maja
  46. Skowron Nikola
  47. Sochoń Maria
  48. Stefanowicz Aleksandra
  49. Szajdecka Paulina
  50. Todorowska Zuzana
  51. Trośniak Katarzyna
  52. Wachowska Weronika
  53. Waliszewska Dorota
  54. Witek Martyna
  55. Woźniak Alicja
  56. Zając Agata
  57. Zatylna Iga
  58. Zięba Klaudia
  59. Ziółkowska Zuzanna
  60. Żebryk Ewa
  61. Żukowicz Aleksandra

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Złota Szkoła

Social Media

I love Dubois

 

Wyniki maturalne 2018

Kalendarz szkolny

Zmiany w planie

Logowanie